6.10.2014

Herně lepší Jablonec vyšel bodově naprázdno

13. kolo juniorské fotbalové ligy mezi sousedy v tabulce, domácím Jabloncem a hostující Jihlavou, příliš fotbalové krásy nenabídlo.

Po bezbrankovém prvním poločase, kdy vyložené šance "spálili" hráči obou mužstev na každé straně, se gólově prosadil v 56. minutě hostující Demeter, když doslova dotlačil míč mezi tři tyče. Po krásně vyrovnávací brance domácího Čížka ze 73. minuty se ale domácí dále marně snažili skóre otočit. A tak jihlavským stačilo krátce před koncem využít nepozornosti v obraně a přetavit vítězství na svoji stranu. Fulnek se i přes skvělý zákrok domácího brankáře Krásného mohl radovat z rozhodující branky. Herně lepší Jablonec tak vyšel bodově naprázdno a sok z Vysočiny jej přeskočil v tabulce.

Juniorská liga | 13. kolo
FK BAUMIT Jablonec vs. FC Vysočina Jihlava 1:2 (0:0)

branky: 73. Čížek – 56. Kliment, 78. Fulnek
karty: ŽK - 39. Crnkič (JAB) – 31. Kriegsmann (JIH)
Jablonec: Krásný – Tichý, Crnkič (46. Moulis), Loučka (46. Čížek), Rozkovec, Kovačevič (21. Breda), Karásek, Sedláček (54. Štěpánek), Štědronský (57. Kuhn), Žemba, Gebert
Jihlava: Soukup – Bello, Kriegsmann (46. Zábrodský), Spirkoski (46. Kliment), Pedro, Demeter, Fulnek, Kvapík, Mlakič, Irodiso, Klusák, Hron
rozhodčí: Melichar – Pospíšil, Rais

autor článku: Filip Trdla

nahoru

© Copyright 2013 Petr Zbranek. Všechny fotografie jsou chráněny autorským zákonem, jejich kopírování, publikování či jakékoli komerční užití je možné pouze se souhlasem autora!