15.1.2015

Lednová návštěva matičky Prahy

Od letoška jsem se rozhodl trochu změnit strukturu webu, a to z čistě reportážního směrem k blogu (ale jen drobně). Aneb rok 2015 začínáme krátce výletem do Prahy.

Když si jede fotograf nechat seřídit objektiv do džungle velkoměsta, mohou také občas vzniknout nějaké zajímavé fotky. A protože se mi nechtělo jen čekat zavřený v nějakém nákupním centru, nebo cestovat sem tam mezi Prahou a Jabloncem, rozhodl jsem se pro drobnou procházku Prahou. Pro tentokrát to byla taková klasika běžného turisty - Pražský hrad, Karlův most, Petřín ... a spousta cestování metrem a pražskou MHD. Chtělo by to ještě pár návštěv pro lepší spřátelení se, protože jsem přejel ne jednu zastávku. Jako správnou výmluvu to samozřejmě připisuji únavě. Vidím to tedy na brzký návrat s fotografickou plnou polní. Ne kvůli těm zmatkům v MHD, ale kvůli objevení nějakých fotograficky neokoukaných a zajímavých míst. A že jich v Praze bude! Fotky jsou tentokrát pořízeny foťákem i telefonem. 

nahoru

© Copyright 2013 Petr Zbranek. Všechny fotografie jsou chráněny autorským zákonem, jejich kopírování, publikování či jakékoli komerční užití je možné pouze se souhlasem autora!