27.10.2014

Podještědské derby již za šest dní

U příležitosti 41. derby mezi fotbalovým Libercem a Jabloncem proběhla tisková konference, na které byl představen nový fotbalový projekt pojmenovaný Podještědské derby. Konference proběhla symbolicky v horském hotelu Ještěd.

V rámci 13. kola Synot ligy 2014/2015 se uskuteční 41. derby mezi fotbalovými týmy Liberce a Jablonce. Počínaje tímto zápasem bude derby mezi kluby nazýváno symbolicky Podještědské derby. Nad celým projektem převzal záštitu hejtman Libereckého kraje Martin Půta. Vítězný tým letos získá skleněnou putovní trofej pojmenovanou "Král Ještědu".

Povede se konečně fotbalistům Jablonce porazit soupeře v jeho nedobytné tvrzi, nebo Liberec svou nepřemožitelnost potvrdí? To můžete zjistit tuto neděli na libereckém stadionu U Nisy! Výkop bude již v 15:45.

V galerii níže můžete nahlédnout, jak to na dopolední tiskovce vypadalo. Také si můžete připomenout některé vzájemné konfrontace obou klubů.

nahoru

© Copyright 2013 Petr Zbranek. Všechny fotografie jsou chráněny autorským zákonem, jejich kopírování, publikování či jakékoli komerční užití je možné pouze se souhlasem autora!